Мотоциклы марки Kawasaki Показать все марки

 • Kawasaki Athlete

  • Годы выпуска: -
  • Тип: Мопед
  • Обьем: 125 cc
  Подробнее
 • Kawasaki EL400 Eliminator

  • Годы выпуска: 1986 - 1994
  • Тип: Круизер
  • Обьем: 398 cc
  Подробнее
 • Kawasaki GPZ750 (ZX750A)

  • Годы выпуска: 1982 - 1985
  • Тип:
  • Обьем: 738 cc
  Подробнее
 • Kawasaki GTR1400 Concours

  • Годы выпуска: 2006 - -
  • Тип: Спорт-турист
  • Обьем: 1352 cc
  Подробнее
 • Kawasaki KLX 125 D-Tracker

  • Годы выпуска: 2010 -
  • Тип: Эндуро
  • Обьем: 124 cc
  Подробнее
 • Kawasaki ZR250 Balius

  • Годы выпуска: 1989 - 2008
  • Тип: Дорожный
  • Обьем: cc
  ПодробнееKawasaki Heavy Industries, Ltd. (яп. 川 崎 重工业 株式会社 Kawasaki Jūkōgyō Kabushiki-gaisha?) - японська корпорація зі штаб-квартирами в містах Кобе і Токіо (район Мінато), створена Кавасакі Сьодзо у 1896 році; один з найбільших у світі промислових концернів[1] Спочатку компанія займалася суднобудуванням [2], але на даний час основні вироблені товари - це мотоцикли і мотовсюдиходи (підрозділ Consumer Products and Machinery). Серед випущених Kawasaki товарів також знаходяться гідроцикли , трактори , потяги, двигуни, деталі для літаків BoeingEmbraer та Bombardier Aerospace.

Підрозділ Kawasaki Heavy Industries Aerospace Company за контрактом з Міністерством оборони та Японським агентством аерокосмічних досліджень займається постачанням апаратури для літальних і космічних апаратівгелікоптерівавіасимуляторів, розробляє повітряно-реактивні двигуни та ракетну зброю.

Історія

Початком історії Кавасакі можна вважати 1878 рік, коли Шозо Кавасакі (Shozo Kawasaki) заснував корабельню Цукіжі Кавасакі (Kawasaki Tsukiji Shipyard) в Токіо. У 1886 підприємство розширюється в міру того, як ґрунтується суднобудівний завод Кавасакі в м. Кобе.

У 1896 році, верфь Цукіжі Кавасакі увійшла до складу створеної Kawasaki Dockyard.

У 1906 році нещодавно створена корпорація займалася вже випуском локомотивів, вантажівок, пасажирських поїздів на новому заводі в Хього, а наступного року - парових турбін. Компанія будує перший підводний човен в Японії.

У 1911 році компанія почала освоювати сталепрокатне виробництво, що призвело до інтересу в літакобудуванні, а потім і до виготовлення власних моторів. Компанія закінчує перший паровий локомотив, зроблений приватною компанією в Японії.

З 1918 році було освоєно авіаційне виробництво.

У 1928 році корпорація розпалася на спеціалізовані компанії - авіаційну, сталеливарну, суднобудівну та машинобудівну.

Всі підприємства концерну в значній мірі постраждали під час Другої Світової Війни, що змусило в перші повоєнні роки відбудовувати заводи практично заново.

У 1961 році була утворена компанія Kawasaki Motorcycles.

У 1968 році компанія (Kawasaki Aircraft) уклала технічну угоду з Unimation Inc, американською компанією, що спеціалізується на промислових роботах, і почала дослідно - конструкторські роботи.

У 1969 році для підвищення конкурентоспроможності було прийнято рішення про злиття Kawasaki Aircraft в єдину гігантську корпорацію - Kawasaki Heavy Industries, Ltd.

У 1972 році компанія об'єднується з Kisha Seizo Co, Ltd і стає лідером в Японії з виробництва рухомих складів.

У 1975 році компанія починає виробництво мотоциклів в США попереду всіх інших виробників моторних транспортних засобів. Компанія розширює виробництво в США рухомих складів в 1986 році і будівельного обладнання в 1988 році.

У 1989 році компанія отримує замовлення на будівництво моста  Акасі-Кайке, що згодом став найдовшим підвісним мостом у світі, який був відкритий в 1998 році.

У 2002 році створюються дочірні компанії - Kawasaki Shipbuilding Corporation (Суднобудування та морські споруди і Kawasaki Precision Machinery Ltd Kawasaki (Верстати та гідравлічне обладнання).

У 2005 році створюється дочірнє підприємство - Kawasaki Plant Systems, Ltd (Завод).

У 2007 році формується заводська команда Kawasaki Motors в класі MotoGP за яку відповідає європейська дочірня підрозділ Kawasaki Heavy Industries.

У 2010 році Kawasaki Shipbuilding Corporation, Kawasaki Precision Machinery Limited і Kawasaki Plant Systems, Ltd знову увійшли до складу Kawasaki Heavy Industries.

Продукція

Суднобудування:

На судноверфях компанії Кавасакі в 1906 році був побудований перший японський підводний човен.

Компанія будує танкери СПГ і танкери LPG, контейнерні судна, балкери, військові кораблі, а також підводні човни.

Кавасакі виробляє найширший спектр морських машин і устаткування, включаючи основні двигуни, кермові механізми, палубні і рибальські механізми.

Компанія розробила суднову парову турбіну типу UA, яка займає найбільшу ринкову частку на основному ринку двигунів для танкерів СПГ.

Рейковий рухомий склад:

Кавасакі - найбільший в Японії виробник рухомих складів. З моменту початку своєї діяльності в промисловості в 1906 році, компанія виробила цілий ряд транспортних засобів, які залишили слід в історії залізничної промисловості, включаючи перший паровоз, вироблений приватною компанією в Японії, і перший японський алюмінієвий рухомий склад.

Всього починаючи з 1906 року компанія виробила понад 90 000 одиниць залізничної техніки.

Компанія виробляє високошвидкісні поїзди для високошвидкісної мережі японських залізниць Сінкансен, крім поїзда серії 800.

Компанія також виробляє експрес-потяги та приміські поїзди, поїзди метрополітену, товарні потяги, локомотиви, монорельси і нові транзитні системи.

Авіабудування і космічні апарати:

У даній області спеціалізується підрозділ компанії Kawasaki Heavy Industries Aerospace Company.

У 1922 році з'явився перший аероплан, повністю побудований компанією.

Свій перший літак (бомбардувальник і розвідник «тип 88») компанія побудувала в 1927 році.

До відомих літаків фірми відносяться винищувач Ki-10 (перший політ в 1935 р.), а також широко застосовувалися в Другу світову війну винищувачі Ki-45 (1941), Ki-61 (1941; побудовано понад 3000) і легкі бомбардувальники Кі-32 (1937), Ki-48 (1938). Після війни авіаційне виробництво було відновлено в 1954 і в 1950- 1960-х роках в основному включало ліцензійний випуск американських вертольотів, літаків і двигунів.

Kawasaki T-4 тренер

Компанія зіграла головну роль як генеральний підрядник для Міністерства Оборони при створенні навчально-тренувального реактивного літака (MOD) Т-4 і P-3C протичовнового патрульного літака.

В даний час компанія є генеральним підрядником у створенні двох великих літаків наступного покоління: PX патрульного літака базової авіації і CX транспортного літака.

Компанія займається розробкою та виробництвом літака Боінг 767 і 777 спільно з компанією The Boeing Company, США, і реактивні літаки Ембраєр 170, 175, 190 і 195 спільно з бразильським виробником Empresa Brasileira де Aeronautica SA (Ембраєр).

Також Кавасакі виробляє безліч вертольотів різних розмірів, включаючи BK 117, спільно розроблений і вироблений з німецькою компанією Eurocopter Deutschland GmbH. Кавасакі виробляє вертоліт CH-47J/JA, а також розробила і випускає легкий розвідувальний вертоліт OH-І.

Космічні апарати:

Японський Модуль для МКС (Кібо)

Компанія «Кавасакі» почала брати участь в освоєнні космічного простору з роботи для Японського агентства космічних досліджень (JAXA), на комплексі ракетних установок N, з устаткування для акустичних тестів і експериментального геодезичного супутника.

Компанія брала участь у проектах, пов'язаних з космічною робототехнікою, таких як: Японський Експериментальний Модуль для МКС (Кібо, модуль МКС), експериментальний орбітальний літак HOPE -X і стикувальний механізм для експериментально-технологічного супутника (ETS- VI).

З 1990-х Компанія була відповідальною за розробку і виробництво головних обтічників, зчіпки головного обтічника (СУП) і виробництва пускового комплексу для ракети Н-II. В даний час «Кавасакі» бере участь у розробці стратосферної платформи та пілотованої космічної технології, включаючи навчання астронавтів.

Будівництво об'єктів інфраструктури:

У 1989 році компанія почала будівництво моста Акасі-Кайке, що згодом став найдовшим підвісним мостом у світі, який був відкритий в 1998 році.

Компанія спеціалізується на прокладанні тунелів, як на внутрішньому ринку, так і на міжнародному рівні. Бурова тунельних машин, яка була використана для риття Євротунелю, і захисні пристрої діаметром 14,14 метра, використані у будівництві Аквалініі Токійської затоки, - два добре відомих приклади.

Компанія Кавасакі займається спорудженням сталевих конструкцій: мостів; наземних резервуарів з подвійними стінами для зберігання газу, а також підземних резервуарів для зберігання; висувних дахів.

Промислові роботи:

В області виробництва промислових роботів спеціалізується підрозділ компанії Kawasaki Robotics.

У 1969 році Kawasaki почала розглядати розробку і виробництво машин і систем, завдяки чому стала піонером Японії в галузі промислової робототехніки. У 1968 році компанія уклала технічну угоду з Unimation Inc, американської компанією, що спеціалізується на промислових роботах, і почала дослідно-конструкторські роботи. У 1969 році компанія досягла успіху в розробці робота «Кавасакі-Unimate» першого промислового робота коли-небудь створеного у Світі.

На сьогоднішній момент сімейство роботів Kawasaki досить велике і для вирішення будь-якої задачі автоматизації знайдеться відповідний його представник. Сьогодні Кавасакі випускає десятки різних моделей роботів, які розділені на серії за функціональним принципом, вантажопідйомності і розміром:

 • Серія B - роботи для точкового зварювання.
 • Серія F - найменші роботи Кавасакі. Вантажопідйомність від 2 до 60 кг.
 • Серія R - більш високі виробничі характеристики ніж сімейства F.
 • Серія РА - роботи для роботи в області дугового зварювання.
 • Серія K - роботи для фарбування.
 • Серія Z - роботи для переміщення та укладання важких вантажів на піддони, або зняття їх з піддонів і подачі на конвеєр. Вантажопідйомність від 130 до 300 кг. Використовуються при конвеєрної збірці.
 • Серія М - роботи для переміщення та укладання важких вантажів до 700 кг.
 • Серія Y - роботи паралельного типу для високошвидкісної роботи в харчовій, фармацевтичній та інших областях.
 • RobotClean - роботи для роботи на високотехнологічних виробництвах. Найвищі вимоги по чистоті й точності позиціонування.

Мотобудування:

Після Другої світової війни відділення компанії спеціалізувалося на літакобудуванні перекваліфіковувалося на виготовлення деталей для мотоциклів, а з часом і двигунів. Але до кінця 1950-х років керівництво компанії усвідомило, що подібного роду діяльність практично не приносить дивідендів, так як попитом користувалися лише мотори і деталі відомих фірм, а Kawasaki Heavy Industries не володіло впізнаваною торговельною маркою. Тоді надійшла пропозиція випускати мотоцикли. Просувати їх слід було, звичайно ж, на змаганнях.

За виробництво споживчої техніки - мотоциклів, квадроциклів, гідроциклів і іншого - відповідають Kawasaki Motors Corporation Japan (виробництво в Японії) і Kawasaki Motors Manufacturing Corporation USA (виробництво в США ).

У 2004 році Кавасакі випустив 468 тисяч мотоциклів, мотоусюдиходів і водних мотоциклів, 41 % яких був проданий на ринку Північної Америки.