Мотоциклы марки KTM Показать все марки
KTM AG — транснаціональна корпорація, виробник мотоциклів, велосипедів та спортивних автомобілівШтаб-квартира розташована в місті Матіґгофен (федеральна земля Верхня Австрія).

Фірма утворилася в 1992 році з заснованої в 1934 р. інженером Гансом Трункенпольцем (нім. Hans Trunkenpolz) фірми KTM Motor-Fahrzeugbau KG (за формою власності «споживче товариство» - KGKonsumgenossenschaft), яка згодом одержала назву Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattighofen, або за першими літерами — KTM.

В 1992 році KTM KG заявила про банкрутство, розпавшись на чотири незалежних компанії:

  • KTM Sportmotorcycles GmbH, з 2003 року KTM-Sportmotorcycle AG - спеціалізація на спортивних кросових мотоциклах
  • KTM Fahrrad GmbH: продукція велосипедів
  • KTM Kühler GmbH: з 1984 року розробліє системи охолодження для автомобільних та мотоциклетних двигунів, також для стаціонарних кондиціонерних систем (загалом 470 робітників)
  • KTM Werkzeugbau GmbH, виробництво інструментів. Згодом під назвою MBT об'єдналася з KTM-Sportmotorcycle AG, ставши її автономним філіалом.

Таким чином офіційної датою заснування KTM AG вважається 1992 рік.

На початку XXI століття KTM є виробником найпопулярніших спортивних мотоциклів для мотогонок різних типів: від кільцевих до ралі-рейдів. Не раз гонщики на мотоциклах KTM ставали переможцями Ралі Дакар та інших марафонських ралі-рейдів.

Крім мотоциклів KTM має виробництво велосипедів, а з 2006 року розвиває також виробництво легких двомісних спортивних автомобілів KTM X-Bow (читати і вимовляти як: Cross-Bow)