Новинка 2021 від CABERG шолом AVALON


AVALON - це новий шолом CABERG зі спортивним дизайном і багатьма технічними характеристиками, придатними для молоді. Зовнішня оболонка виготовляється у 2-х розмірах, щоб пропонувати найкращу пропорцію між обсягом оболонки та розміром голови мотоцикліста, забезпечуючи великий комфорт під час кожної їзди. AVALON - ідеальний шолом для повсякденного використання, а також для далеких та складних маршрутів.

AVALON оснащений прозорим козирком проти подряпин, схильним до введення лінзи проти туману, та вбудованим козирком від сонця DVT (Double Visor Tech), який легко маневрений за допомогою бічного важеля. Обидва козирки можна легко зняти без використання інструментів.

Багато регульованих вентиляційних отворів зверху забезпечують надходження свіжого повітря, тоді як задні витяжки та спойлер сприяють рециркуляції повітря, випускаючи гаряче та застаріле повітря. Підкладка, повністю знімна і миється, виконана з гіпоалергенних та дихаючих тканин. Ремінець для підборіддя оснащений мікрометричною пряжкою для легкого регулювання. AVALON також оснащений знімним щитком для носа та вітряною зупинкою.

Завдяки внутрішньому простору для мікрофона та динаміків, AVALON готовий бути оснащений системою зв'язку Caberg JUST SPEAK EVO, а також основними системами BT, які вже є на ринку.

Окрім однотонних чорно-білих матових кольорів, AVALON також доступний у 3 графічних версіях у різних поєднаннях кольорів: HAWK та GIGA привертають увагу спортивним виглядом, тоді як BLAST - більш класичний та елегантний.


Комментарии

Похоже, еще никто не успел сюда написать, вы можете быть первым :)

Войти и проккоментировать