IX Мотофестиваль Загул 2018 Показать все события
Вінниця 17.05.2018 21.05.2018 4 дня

Организатор: ГО Мотофестиваль Загул
Ответственный: Мельник Олександр, Алайбов Вадім
E-Mail: motozagul@ukr.net
Телефон: 0960657533, 0674300794
Запрошуємо всіх до нас на Мотофестиваль Загул!!!
Поспішаємо повідомити що темою нашої наступної мотофестивалю - «Тисяча і три ночі ЗАГУЛА». В основу тематики ляже східна казка «Чарівна лампа Аладіна». Ми пропонуємо Вам разом з нами під звуки східної музики та запах ароматного кальяну зануритися в чари Сходу. Ми не змінюємо своїх традицій і закликаємо Вас бути присутніми у нас на святі у костюмах, на цей раз в східних, кращі будуть обсипані подарунками)
Також повідомляємо Вам що у нас на східному ЗАГУЛі буде проводитися виставка найоригінальніших ламп Аладіна ручної роботи, тому у Вас є час підготуватися та змайструвати по шедевру, будь-яким способом, з будь-якого матеріалу, головне щоб було оригінально! Переможців глядацьких симпатій чекаютимуть подарунки. 

Пропонуємо Вашій увазі анонс програми нашого заходу на четвер, 17 травня:
З самого ранку зустрічаємо гостей, розселення працює повним ходом!
Вже традиційно у четвер пропонуємо вам частування, в цьому році як ви вже здогадалися в східному стилі, а саме: халва, горіхи, родзинки, курага, східний вогненний чай 45 °, який рятує від спеки та нудьги, чарівний напій від маленького Мука. Також всіх зустрічатимуть чаруючі царівни Будун, Марджана і наложниця Сніжана. 
Вперше на нашому Мотофестивалі пропонуємо всім приїхавшим у четвер безкоштовно розслабитися в східній сауні Хамам, скуштувати справжній ароматний східний плов від чудового кухаря Джаффара!
У цьому році в конкурсну програму четверга ми вводимо номінації краще виконання пісні на східну тему та кращий анекдот на східну тему, найяскравішим співакам і оповідачам подарунки забезпечені!
Увечері всіх чекають гарячі танці біля багаття, східні казки від наших мотошейхів, виступ дівчат з нашого гарему та спекотна дискотека у прохолодному оазисі від Абдули!
П'ятниця та субота незабаром!

Ще одна важлива і довгоочікувана новина, у цьому році місцевих жителів (не мотоциклістів) у таборі НЕ БУДЕ! Їм вхід буде заборонений! Якщо Ви все-таки побачите на території проведення мотофестивалю людей не мотоциклістів, знайте, це гідні люди, наші друзі, партнери та гості, які приїдуть виключно за запрошеннями!
У таборі буде посилена охорона, компетентні медпрацівники та обслуговуючий персонал, що дозволить Вам комфортно і приємно провести час у нас на мотофестивалі ЗАГУЛ!

Слідкуйте за анонсами!
Інфо 0960657533
Питання по поселенню: 093 22 33 997, 098 77 33 997 Віталій

Відеозвіти з минулих років:
2017 рік https://www.youtube.com/watch?v=PCvwOIgiSqw&t=1s
2016 рік https://www.youtube.com/watch?v=kuP_XjqBOSA


Комментарии

Похоже, еще никто не успел сюда написать, вы можете быть первым :)

Войти и проккоментировать