Щорічний мотопробіг щодо вшанування наших воїнів Показать все события
Кам'янське 08.05.2021 09.05.2021 1 дня

Организатор: Прометей FRC
Ответственный: Владимир Молдова
Ссылка: http://www.facebook.com/groups/528844630624155
E-Mail: moldovadnepr@ukr.net
Телефон: +380677620935
ДО УВАГИ БАЙКЕРІВ!
Мотоклуб Прометей FRC проводить щорічний мотопробіг щодо шанування наших рідних, які загинули за ради нашого майбутнього в 1939-1945 роках.
Збір: 08 травня 2021 року з 08.30 до 09.00 год. на Автовокзалі міста Кам'янське
Маршрут: Автовокзал - с.Радісне (Радсело)

ЧИМАЛО СТОРІНОК КНИГИ ІСТОРІЇ НАШОГО НАРОДУ ПЕРЕГОРНУЛА УКРАЇНА. НА ЖАЛЬ, СЕРЕД НИХ БІЛЬШІСТЬ ТРАГІЧНИХ, ЯКІ УКРАЇНСТВО З ЧЕСТЮ ВИТРИМАЛО. АЛЕ, БЕЗУМОВНО ОДНЕ: НАШЕ ЖИТТЯ, МИРНЕ НЕБО НАД ГОЛОВОЮ, ЗЕМЛЮ І ВІЛЬНУ УКРАЇНУ НАМ ПОДАРУВАЛИ МУЖНІ, ВІРНІ ПАТРІОТИ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ, НАШІ ЗАХИСНИКИ. САМЕ ВОНИ ЗДОЛАЛИ ТУ СТРАШНУ СИЛУ ПІД НАЗВОЮ «ФАШИЗМ». З ФАШИСТСЬКОЮ ЛАВОЮ БОРОЛИСЯ ВСІ РАЗОМ, АЛЕ КОЖЕН БУВ НЕЗАМІННИМ, ТОМУ ДОЛЯ КОЖНОГО - ВАЖЛИВА.
ТАК, У ВСІХ РОДИНАХ Є ТІ, ХТО ВОЮВАЛИ ЗА НАШ СПОКІЙНИЙ СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ, ТІ, ХТО ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НАШЕ МИРНЕ МАЙБУТНЄ! ВОНИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА НАШУ ПОШАНУ І ВДЯЧНІСТЬ!

Маршрут подорожі: Стела воїнам-визволителям (автовокзал міста) - Військове кладовище (Черемушки), далі Танк - пам'ятник танковій роті, яка перша увійшла у місто (на лівобережній набережній) - пам'ятник воїнам - визволителям у с. Радісне (Радсело), 632 бійці, які загинули при визволенні Радсела, поховані у 5-ти могилах села. У визначених місцях проводимо покладання квітів ...

Ps: На місці збору учасникам будуть видаватися значки-маки та класності, також прохання для вшанування пам'яті при можливості, візьміть з собою квіти ...

Надалі кожен може собі продовжити подорож: чи повернутися тим же маршрутом, чи їхати далі до козаків в Галушківку (це вже не далеко), чи проїхатися з вітерцем по трасі Решитілівка - Дніпро, далі Єлизаветівка до Півоварні купити крафтового пива ... і додому ... От же до зустрічі!


Комментарии

Похоже, еще никто не успел сюда написать, вы можете быть первым :)

Войти и проккоментировать